O nas

O nas

Kim jesteśmy i co oferujemy…

MaximaHouse – specjalista od półkotapczanów / łóżek chowanych w szafie!

Witamy na naszej stronie!

Jesteśmy polskim producentem i dostawcą wysokiej jakości mebli mebli wielofunkcyjnych. Od ponad 10 lat zajmujemy się produkcją funkcjonalnych mebli i staliśmy się prawdziwym specjalistą w dziedzinie aranżacji kompaktowych przestrzeni mieszkaniowych i nie tylko. W naszym sklepie znajdziesz innowacyjne i nowoczesne rozwiązania do umeblowania mieszkań i domów. Dużo mebli wysokiej jakości w jednym miejscu dla każdego pomieszczenia! 

Nasze meble powstają z materiałów najwyższej jakości. Przestrzegamy wszystkich norm i standardów, zyskując najlepszy efekt – każdy z naszych produktów przetrwa lata eksploatacji.

Łóżka chowane w szafie z naszej oferty to świetny sposób żeby zrobić sypialnie w każdym pomieszczeniu. Jest to łóżko chowane do obudowy, która w wersji złożonej przypomina niezbyt dużą szafę. Unikalne systemy w naszych półkotapczanach Invento wykorzystują gazowe siłowniki, ułatwiające składanie i rozkładanie mebli. Do łóżek w szafie dobieramy zdrowe, wygodne materace.

Oferujemy Szeroki asortyment mebli o różnych wymiarach, wykonanych z nowoczesnych materiałów, w szerokiej gamie kolorystycznej, łączy się z najwyższą jakością obsługi klienta i szybką darmową wysyłką na terenie całej Polski. 

Ciesz się zakupami razem z nami!

Jak wygląda procedura zamówienia

Kontakt?

info@maximahouse.pl

DMENIN 51
97-512 KODRĄB
Polska

Contact opnemen?

info@maximahouse.pl

al. Jerozolimskie 262C, 05-816 Warszawa, Poland
Kliknij tutaj, aby skontaktować się z nami bezpośrednio